محل تبلیغات شما

امروز . . .

1393/07/06
رئیس جدید! یه خیلی خیلی خیلی جوونشم! امیدوارم آدمه خوبی باشه! یا لااقل بد نباشه!! آمین
.
انگار همین دیروز بود! چقدر استرس بهم داد با مدیریت اشتباهش و با کم تجربگیش.چقدر دعا کردم بره!!! 
آدم خوبی بود ولی مدیریتش نیاز به اصلاحات جدی داره! 
از ما که گذشت.امیدوارم برا بقیه قیمه ها رو نریزی تو ماستا!!

به هر حال رفت.
و به همین چشم بر هم زدن! ۵ سال از عمر من.۵ سال از کارم.۵ سال از مدیریتش گذشت و انگار همین دیروز بود با شووووور اومد آزمایشگاه با هیئت معرفی کننده! و امروز تنها و بی شووووور اومد برای خداحافظی و تشکر و طلب حلالیت! 

شوخی شوخی ۵سال گذشت و من دارم بیشتر عادت می کنم به همین روزمره ها! از همین روزمره های کارمندی که می ترسیدم دچارش بشم.ولی متاسفانه یا خوشبختانه نمی خوام عادت کنم به این عادتا!
هنوز شبا که میخوام بخوابم دنبال علایقم می گردم.شبا فکر می کنم و صبح که پا میشم دوباره دچار اون روزمرگی مزخرف میشم و میخوام که فقط ساعت ۴ شه که برگردم خونه تا دوباره یه خلوتی پیدا کنم و غرق شم تو خیالم و چیزا و کارایی که دوست دارمو تصور کنم و دلم بخواد که انجامشون بدم تا دنیا و آدماش قابل تحمل تر شن.تا حالم بهتر شه.

بدترین چیز تو دنیا به نظرم اینه که تو دام روزمرگی بیفتی! خلاص شدن ازش لااقل برای یکی مثه من سخته و هر چی هم که میگذره سخت تر هم میشه.

۵سال گذشت.چی خیال کردم چی شد! البته بگم چی نشد بهتره!  : ))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها